Izvor: NoviMagazin.rs, 31.Okt.2020, 21:59

Žota za pobedu Liverpula protiv Vest Hema

Fudbaleri Liverpula pobedili su večeras na svom terenu ekipu Vest Hema sa 2:1, u utakmici sedmog kola Premijer lige.
Šampion Engleske je upisao petu pobedu od početka sezone i trenutno je prvi na tabeli sa 16 bodova, dok je Vest Hem na 13. poziciji sa osam osvojenih bodova.
Pablo Fornals je u desetom minutu doneo prednost Vest Hemu posle loše reakcije Gomeza, a izjednačio je Mohamed Salah u 42. minutu iz jedanaesterca.
Trener "redsa" Jirgen Klop je u 70. minutu u igru uveo Dioga Žotu i Džerdana Šaćirija i ispostavilo se da je pogodio sa izmenama.
Žota je samo sedam minuta zatresao mrežu Vest Hema, taj gol je poništen zbog faula, ali je ipak Portugalac doneo pobedu svom timu....