Zlato za Arunovićevu, srebro Mirosavljevu

Izvor: OkRadio.rs, 27.Maj.2012, 21:18   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Srpska reprezentativka u streljaštvu Zorana Arunović poslednjeg dana Svetskog kupa u Minhenu osvojila je zlatnu medalju u gađanju vazdušnim pištoljem, dok je srpski reprezentativac Nemanja Mirosavljev u gađanju MK puškom osvojio srebrnu medalju.Arunovićeva je u gađanju vazdušnim pištoljem "upucala" 490,7 krugova i ubedljivo trijumfovala. Bobana Veličković bila je veoma blizu medalje, jer je zauzela peto mesto sa 483,5 krugova, dok je Jasna Šekarić takmičenje završila na 32. mestu sa 378 krugova.   Nemanja Mirosavljev je u gađanju MK puškom trostav, tri puta po 40 metaka bio drugi sa 1.278,6 krugova, dva manje od pobednika Italijana Nikola Kamprijanija.   Stevan Pletikosić završio je an 35....

Nastavak na OkRadio.rs...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta OkRadio.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta OkRadio.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.