Zlatne Srpkinje!

Izvor: Vesti-online.com, 14.Mar.2015, 23:52   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Zlatne Srpkinje!

Srpske reprezentativke u tekvondou Milica Mandić i Tijana Bogdanović osvojile su zlatne medalje na međunarodnom turniru "Dutch Open" G2 kategorije u Holandiji.

Milica Mandić je bila najbolja u kategoriji do 73 kilograma, dok je Bogdanovićeva trijumfovala u konkurenciji do 49.

- Zadovoljna sam rezultatom i borbama, ovo je bitan rezultat posle povrede ruke. Novih 20 poena na ranking listi i veliki test pred Svetsko prvenstvo. Hvala treneru Joviću na velikoj podršci >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << i celom timu. Radujem se novim izazovima i nadam se velikim rezultatima - rekla je Madićeva, koja je do zlatne medalje došla posle pet pobeda.

Tijana Bogdanović je trijumfom na turniru "skočila" na Svetskoj i Olimpijskoj listi i biće među 30 najboljih.

- Presrećna sam zbog zlata na najjačem turniru u Evropi i svetu. Takođe, drago mi je da sam pobedila nekoliko takomičarki iz prvih 10 na svetu u poslednjih mesec dana. Znam da je put do Rija težak i pun trnja, ali zaista sanjam taj dan i daću sve od sebe da uspem na tom putu - istakla je 16-godišnja tekvondiskinja i zahvalila se na podršci Olimpijskom komitetu Srbije i Ministarstvu omladine i sporta.

Nastavak na Vesti-online.com...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vesti-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vesti-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.