Živkovićev otac tražio pare, Benfika okrenula leđa

Izvor: B92, 27.Maj.2016, 14:28   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Živkovićev otac tražio pare, Benfika okrenula leđa

Fudbalski klub Benfika za sada je odustao od angažovanja igrača Partizana Andrije Živkovića, prenosi A Bola.

Andrijin otac Jovica i menadžer Predrag Đorđević, menadžer srpskog reprezentativca, boravili su prethodnih dana u Lisabonu i sastali se sa Luisom Felipeom Vijeirom, predsednikom Benfike.

Uprkos interesovanju za Živkovića, portugalski >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << šampion nije prihvatio iznos koji je zahtevala srpska strana jer su stariji Živković i Đorđević tražili bonus od 5 miliona evra.

Portugalski dnevni list navodi da, iako ofanzivni vezista ‘crno-belih’ poseduje izuzetan kvalitet i talenat, ‘Orlovi’ ne žele da “srljaju” kupovinom jer igrač ima samo 19 godina. Takođe, nastaviće da traže alternative na tržištu, koje trenutno nisu Andrija Živković.

Podsetimo, zbog sukoba sa upravom oko novog ugovora, mladi Nišlija je suspendovan i već šest meseci ne trenira sa ekipom, a ugovor mu ističe prvog jula.

U Benfiki su u januaru stigla dvojica mladih reprezentativaca – Luka Jović iz Crvene zvezde i Ivan Šaponjić iz Partizana.

Nastavak na B92...



Povezane vesti

Benfika i Živković - Evo gde je zapelo!

Izvor: Sportske.net, 27.Maj.2016

Portugalski mediji danas objavlju nove detalje oko neuspelog pokušaja Benfike da u svoje redove dovede Andriju Živkovića...Odlazeći fudbaler Partizana Andrija Živković još uvek nije prelomio gde će nastaviti karijeru pošto mu za oko mesec dana istekne ugovor sa klubom iz Humske...Posle medijskih...

Nastavak na Sportske.net...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.