Žigić i dalje želja bogataša iz Malage

Izvor: Blic, 18.Jun.2011, 10:10   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Žigić i dalje želja bogataša iz Malage

Malaga će biti jedan od najaktivnijih klubova u ovom prelaznom roku, a ako sve prođe po planu bogatih vlasnika u timu za sledeću sezonu biće i Nikola Žigić.

Šeici koji su preuzeli klub žele da se odmah umešaju u borbu za plasman u Evropu, a ubrzo će doći na red i napad na titulu.

Za tako nešto su potrebna ogromna sredstva, a Abdulah al Tani je već pokazao da se ne šali posle dovođenja Ruda van Nistelroja, Jorisa Matijsena, Dijega Buonanotea i Žeremija >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << Tulalana. Španski mediji navode da su njihova imena bila na istoj listi na kojoj su i dalje Lasana Dijara i Nikola Žigić.

Dodatni adut Malage u slučaju našeg reprezentativca je to što on mora da potraži novi klub nakon što je Birmingem ispao iz Premijer lige. Žigić je najplaćeniji igrač tima, koji želi da prilagodi budžet takmičenju u Čempionšipu, a kako je već igrao u Španiji Malaga bi mogla da bude dobar izbor.

Povezane vesti: Žigić blizu povratka u Španiju Bilbao procenio Ljorentea na 63 miliona evra Valdez: Hladno mi je u Nemačkoj, želim u Španiju Herkules razmišlja o Panteliću? Mihael Laudrup novi trener Majorke

Nastavak na Blic...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.