Izvor: B92, 07.Okt.2016, 23:46 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Zidan: Pokušali smo da dovedemo Pogbu
Trener Real Madrida Zinedin Zidan priznao je da je klub tokom leta pokušao da angažuje Pola Pogbu.
Pogba je ovog leta iz Juventusa prešao u Mančester junajted za 105 miliona evra i tako postao najskuplji fudbaler sveta.
"Bilo je razgovora, pokušali smo da ga dovedemo. Ali, nismo uspeli", rekao je Zidan za francuske medije.
Real je vlasnik sledeća dva najveća transfera svih vremena, Kristijano Ronaldo i Garet Bejl su stigli u Madrid za po nešto manje od 100 miliona evra.
Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.









