Izvor: Sportske.net, 07.Jul.2020, 21:43

Želja za opstankom jača od želje za titulom, Lacio posustaje! (video)

Odluka o titulu pada već večeras?
Fudbaleri Lacija doživeli su poraz u 31. kolo Serije A i sada Juventus ima priliku da stekne dvocifrenu prednost na vrhu tabele.
"Nebeskoplavi" u nakon poraza od Milana doživeli i poraz od Lećea, koji se grčevito bori za opstanak, kao gosti poražni su sa 2:1 (1:1).

Mankosu je već u drugom minutu doneo prednost ekipi Lećea, ali je VAR poništio njegov pogodak zbog igranja rukom.
Samo tri minuta kasnije Lacio stiže do prednost, stelac je bio Felipe Kaisedo.
Ipak, na isteku pola časa igre, Babakar postiže pogodak za 1:1.
Duboko u sudijskoj nadoknadi prvog poluvremena nova šansa za Leće, dobili su penal, odgovornost je...