Zdelar poslednji u B finalu, zlato za Mađara

Izvor: B92, 03.Avg.2021, 06:30

Srpski kajakaš Bojan Zdelar zauzeo je poslednje, osmo mesto u B finalu jednoseda na 1.000 metara na Olimpijskim igrama u Tokiju.

Zdelar je B finale izveslao za 3:31,689 minuta.

Zlatnu medalju u ovoj disciplini osvojio je Mađar Balint Košas s vremenom 3:20,643, dok je srebro pripalo njegovom sunarodniku Adamu Vargi koji je za 1,788 sekundi bio sporiji od pobednika.

Na treći stepenik >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << pobedničkog postolja popeo se Portugalac Fernando Pimetra koji je trku završio za 3:22,478.

Pogledaj vesti o: Japan,   Twiter