Zbog Panenke dobio batine! (video)

Izvor: Sportske.net, 20.Avg.2017, 21:16   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Zbog "Panenke" dobio batine! (video)

Na utakmici rumunske lige viđena je nesvakidašnja završnica.

Steaua je slavila na gostovanju Juventusu iz Bukurešta rezultatom 1:2, ali su domaći imali šansu da u petom minutu nadoknade dođu do izjednačena i boda.

Dobili su jedanaesterac fudbaleri Juventusa u poslednjim sekundama, odgovornost je na sebe preuzeo Kalintaru, ali je njegovo izvođenje bilo krajnje tragično.

Pokušao je da ispadne šmeker i popularnom "panenkom" donese bod svojoj ekipi, >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << golman Steaue ga je prozreo, ostao je na sredini i lako primio loptu u naručje.

Sudija je odsvirao kraj, a onda je Kalintarua udario njegov saigrač Valentin Barbulesku. Nastavilo se koškanje između njih dvojice i u tunelu, a na kraju je iznervirani Kalintaru pesnicom udario u zid.

Rezultat svega - Pomenuti fudbaler Juventusa je nakon udarca osetio jaku bol u ruci, otišao je taksijem u najbližu bolnicu i ispostavilo se da je uspeo da polomi prst na šaci kojom je udario u zid. Da stvar bude još gora, trener ekipe Daniel Oprita nakon ovog susreta i sastanka sa čelnicima tima, podneo je ostavku.

Nastavak na Sportske.net...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Sportske.net. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Sportske.net. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.