Izvor: MozzartSport.com, 11.Jul.2020, 21:51

Zaniolo pogodio posle sedam meseci, Roma ne odustaje u Evrope (VIDEO)

Rimljani slavili u Breši - 3:0
Teška povreda kolena je definitivno iza jednog od najtalentovanijih igrača Italije. Nikolo Zaniolo je postigao prvi gol posle sedam meseci pauze i potvrdio večerašnje slavlje Vučice u Breši, koje je ekipu Paula Fonseke zadržalo na putu ka Ligi Evrope - 3:0 (0:0).
Zaniolo se na terenu našao u 66. minutu, umesto Lorenca Pelegrinija, a potom je osam minuta kasnije na prilično efektan način krunisao kontranapad svog tima i pravovremeno dodavanje Dijega Perotija.
Vučica je bila dominantan faktor na terenu, ali je trenutak utakmice bio korner za goste u 48. minutu. Tada se na pravom mestu našao Federiko Facio, kome je lopta pala pred...