Izvor: MozzartSport.com, 25.Dec.2020, 15:18
Vreme promena u Zvezdi: Emanuel Teri uskoro bivši
Posle dolaska Lendrija Noka...
Pre tri meseca Crvena zvezda je predstavila Emanuela Terija kao centra koji će zameniti Lendrija Noka, sada obrnuta situacija. Noko će ipak zaigrati u crveno-belom dresu pošto je posle detaljnih pregleda na “Mejo“ klinici u SAD utvrđeno da je sanirao zdravstvene probleme zbog kojih isprva nije mogao da bude član ekipe. Sa druge strane, njegov dolazak znači i kraj Terijeve avanture u Beogradu.
Prema nezvaničnim >> Pročitaj celu vest na sajtu MozzartSport.com << informacijama do kojih je došao MOZZART Sport Crvena zvezda će u narednim danima - ili čak i satima - raskinuti saradnju sa 24-godišnjim američkim centrom što je potez kakav se već neko vreme očekivao.
Jer uprkos sjajnim fizičkim predispozicijama Terijev doprinos Zvezdinoj igri prosto nije bio dovoljan za pozitivan utisak. U Evroligi Teri je u proseku beležio 5,6 poena po utakmici uz 4,4 skoka i 1,1 blokadu za 18,51 minut na terenu. U Jadranskoj ligi okruglo četiri poena po meču uz 4,6 skokova na 15,1 minut po utakmici. Međutim, kad u jednačinu uključimo i veoma lošu odbranu i jednodimenzionalna rešenja u napadu utisak postaje još gori, pa će Nokov zadatak biti da sada popravi Zvezdinu igru pod obručima.
Sve pod nadzorom novog šefa stručnog štaba Dejana Radonjića.
Vreme promena u Crvenoj zvezdi. Navijači se nadaju pozitivnih.
Tagovi:
Favoriti i notifikacije:
Tagovi:
Nastavak na MozzartSport.com...




















