Izvor: RTS, 07.Dec.2021, 17:23

Voždovac bolji od Vojvodina na "krovu"

Fudbaleri Voždovca savladali su Vojvodinu u 19. kolu Superlige Srbije rezultatom 3:1.
U utakmici odigranoj u Beogradu prvi su do gola stigli domaći, kada je Ivezić bio precizan.

Samo dva minuta kasnije, dakle u 24. minutu, gosti iz Novog Sada izjednačili su, zahvaljujući golu Vukadinovića.
Ovim rezultatom se otišlo na poluvreme. No, u nastavku, ponovo su viđena dva gola u malom vremenskom razmaku. Ovoga puta, međutim, sve lopte završile >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << su u mreži Vojvodine.
Milosavljević je bio precizan u 74. minutu, dok je Vujnović pogodio u 78. minutu.