Volej Stankovića odneo tri boda iz Ivanjice VIDEO

Izvor: B92, 10.Dec.2023, 18:24

Fudbaleri Čukaričkog pobedili su danas u Ivanjici domaći Javor sa 2:1, u utakmici 18. kola Super lige Srbije.

Beogradska ekipa povela je golom Đorđa Jovanovića u osmom minutu, a izjednačio je Radivoj Bosić u 55. minutu.

Pobedu Čukaričkom doneo je Nikola Stanković pogotkom u 88. minutu sjajnim volej udarcem.

Čukarički je ostvario treću uzastopnu pobedu, ukupno sedmu u prvenstvu i peti je na tabeli sa 26 bodova.

Javor je pretrpeo drugi >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << uzastopni poraz, ukupno deveti i sa 20 bodova zauzima 10. mesto na tabeli.

Ranije danas Radnik i Voždovac odigrali su nerešeno 1:1 u Surdulici.