Vojvodina i Voždovac odigrali bez golova

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 28.Apr.2016, 09:09   (ažurirano 02.Apr.2020.)

U 33.kolu Superlige, Vojvodina i Voždovac odigrali su danas bez golova na stadionu "Karađorđe".

94. kraj meča.

92. Rosić je traljavo šutirao na par metara od gola gostiju.

90. igraće se još četiri minuta nadoknade.

88. pokušao je Ašćerić sa pet metara, ali je i ovaj šut išao pravo u Mloševića.

85. oštar udarac Babića sa 16 metara, ali je lopta prohujala pored gola Voždovca.

82. karambol pred golom Voždovca, >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << ali lopta neće u gol.

80. golman gostiju za sada najbolji igrač meča. Njegovom zaslugom Voždovac i dalje odoleva u Novom Sadu.

79. snažan pritisak Vojvodine rezultirao je 13. kornerom za domaće.

78. stopostotna prilika za domaće. Ašćerić je izbio sam ispred Miloševića, ali je golman gostiju ukrotio njegov udrarac.

77. Meleg je mogao mnogo bolje da reaguje, ali je sa 16 metara, iako sam, šutirao pravo u Miloševića.

71. stativa spasava Voždovac. Meleg je centrirao, u skoku najviši bio Rosić, šutirao glavom, a lopta je pogodila okvir gola.

69. zatresla se mreža Voždovca, ali sa spoljne strane. Puškarić je pokušao iz slobodnog udarca sa 25 metara, ali je lopta prošla tik pored stative.

65 - odnos u kornerima 11-1 za Vojvodinu.

63 - sjajan centaršut Melega za Trujića koji je glavom tukao pravo u Miloševića.

48 - prva prilika za Vojvodinu u drugom delu igre. Posle kornera, Puškarić je uputio udarac, ali je njegov šut izblokiran.

46 - počelo je drugo poluvreme.

45 - poluvreme.

44 - kontranapad Voždovca, ali je šut Puzigaće izblokiran.

36 - gosti uzvraćaju istom merom, tako da je udarac Srećkovića završio u naručju Kordića.

34 - Vojvodina, tačnije Meleg je pripretio iz daljine, ali  je njegov šut sa dvadesetak metara zavšrio u naručju golmana gostiju.

30 - odličan centar šut Melega za Trujića koji je glavom sa peterca šutirao visko iznad prečke.

13 - prva šansa za Voždovac. Mihajlov je posle kornera ostao sam, šutirao glavom sa desetak metara, ali je lopta otišla visoko preko gola.

9 - novi pritisak Vojvodine. Meleg je glavom šutirao sa desetak metara, gađao donji desni ugao, ali je za malo bio neprecizan.

4- tri minute kasnije nova prilika za Vojvodinu. Sekulić je oprobao šut, ali je izblokiran.

1 - već u dvadesetoj sekundi, Ašćerić je šutirao sa sedam - osam metara ali je njegov šut odbranio golman gostiju Milošević.

Voša u prethodnom meču slavila

U prethodnoj utakmici, u duelu poslednjeg, 30. kola Superlige, Vojvodina je savladala današnjeg rivala sa 2:1 (2:0). Golove za novosadski tim tada su postigli Dejan Meleg u 7. i Danilo Sekulić u 26. minutu, dok je strelac za Voždovac bio Nenad Marinković u 63. minutu.

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.