Vlahović pogodio, ali Juve opet nije pobedio

Izvor: B92, 17.Feb.2024, 21:00

Fudbaleri Juventusa nastavili su sa lošim rezultatima u Seriji A, jer su remizirali sa Veronom (2:2).

Stara dama ni na četvrtom meču zaredom nije uspela da dođe do tri boda i to protiv ekipe koja se nalazi na dnu tabele.

Juventus je ostao na drugom mestu Serije A, ali sa smo dva boda i Milan bi pobedom mogao da prestigne Juve na tabeli.

Da ovo neće biti laka utakmica za Juventus koji je očigleno u krizi rezultata, videlo se u prvom poluvremenu kada su >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << domaći došli do prednosti. Mikaele Folorunšo je na iznenađenje svih navijača crno-belih doveo svoj tim do prednosti.

Međtuim prednost Verone je trajala do 28. minuta kada je Dušan Vlahović doneo izjednačenje. Srpski fudbaler je tako na svom prvom meču posle pauze na utakmici protiv Udinezea odmah zatresao mrežu i to sa bele tačke. A penal je iznudio drugi srpski fudbaler Filip Kostić.

Tim rezultatom se otišlo na poluvreme, a na startu drugog dela meča Verona je opet došla do prednosti. Sada je Tižani Noslin bio strelac, a Folorunšo bio asistent.

Imao je Juve odgovor i na ovo vođstvo domaćih, pa je tako Adrijen Rabio samo tri minuta kasnije ponovo poravnao rezultat na ovom meču.

Do kraja meča crno-beli su imali šanse da dođu do gola, ali promena rezultata nije bilo.

U sledećem kolu Juventus će igrati protiv Frozinonea, dok Verona gostuje Bolonji.