Vinisijus opet junak Reala, Jović sedeo na klupi VIDEO

Izvor: B92, 04.Okt.2020, 18:00

Fudbaleri Reala još jednom su teškom mukom došli do bodova u La ligi. U petom kolu sa 2:0 (1:0) bili su bolji od Levantea.

U taboru domaćih Nemanja Radoja je zaigrao od 73. minuta, dok je ceo meč na klupi "kraljeva" presedeo Luka Jović.

Prvi gol na utakmici viđen je već u 16. minutu.

Vinisijus Žunior je dočekao odbitak posle kornera i prelepim udarcem poslao loptu u dalji ugao gola Levantea.

Nastavak meča doneo je mnogo više šansi >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << za Levante, a najbolju je imao Nikola Vukčević.

U 32. minutu je visoko skočio i glavom pogodio prečku.

U 52. minutu na isti način je "odgovorio" Karim Benzema, koji je pogodio stativu.

Sredinom drugog dela Enis Bardi je imao dve sjajne prilike, ali je Tibo Kurtoa bio na visini zadatka.

Real se dobro branio i na kraju odbranio, a u petom minutu nadoknade stigao i do drugog gola.

Benzema je istrčao kontranapad sa svoje polovine, Odegard mu je odvukao igrača i Francuz je pogodio za konačnih 2:0.