Vezista Milana se povredio, čeka dalje preglede

Izvor: B92, 14.Dec.2020, 21:19

Vezista Milana se povredio, čeka dalje preglede

Fudbaler Milana Ismael Benaser moraće neko vreme da pauzira zbog povrede koji je doživeo na prvenstvenoj utakmici sa Parmom (2:2).

On je teren morao da napusti u 75. minutu posle duela za loptu sa Mateom Gabijom. Umesto veziste "roso-nera" igrao je Sandro Tonali.

Lekarski tim narednog protivnika Crvene zvezde u Ligi Evrope će narednih dana pažljivo pratiti stanje povrede Benasera. Iako nije objavljeno šta je konkretno povredio fudbaler iz Alžira, pojedini izvori >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << prenose da se radi od desnoj zadnjoj loži te da će morati na novi pregled u roku od deset dana. Pretpostavka je da se radi o povredi sličnoj onoj koju je ima Zlatan Ibrahimović kao i štoper Simon Kjer. Otuda postoji bojazan da bi mogao da pauzira u narednih tri do četiri nedelje. Milan je posle 11 mečeva u Seriji A na čelu sa 27 bodova.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.