Vest Hem pušta reprezentativce

Izvor: Glas javnosti, 07.Maj.2011, 07:12   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Vest Hem pušta reprezentativce

BEOGRAD - Jedan od vlasnika fudbalskog kluba Vest Hem Dejvid Gold rekao je da će taj premijerligaš dopustiti reprezentativcima Engleske da odu, ukoliko taj tim ove sezone ne opstane u ligi, preneo je BBC.

"Ne bi bilo fer tražiti od igrača da ugrozi status reprezentativca kako bi igrao u drugoligaškom rangu. To bi moglo da ugrozi njegovu karijeru", kazao je Gold.

"Čekićari" u svojim redovima imaju četvoricu reprezentativaca - golmana Roberta Grina, Metjua Apsona, Karltona >> Pročitaj celu vest na sajtu Glas javnosti << Kola i najboljeg igrača Premijer lige u 2010. godini Skota Parkera.

Vest Hem se tri kola pre kraja Premijer lige nalazi na poslednjem mestu na tabeli, sa tri boda manje od "zone opstanka".

Nastavak na Glas javnosti...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Glas javnosti. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Glas javnosti. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.