Izvor: Glas javnosti, 07.Maj.2011, 07:12 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Vest Hem pušta reprezentativce
BEOGRAD - Jedan od vlasnika fudbalskog kluba Vest Hem Dejvid Gold rekao je da će taj premijerligaš dopustiti reprezentativcima Engleske da odu, ukoliko taj tim ove sezone ne opstane u ligi, preneo je BBC.
"Ne bi bilo fer tražiti od igrača da ugrozi status reprezentativca kako bi igrao u drugoligaškom rangu. To bi moglo da ugrozi njegovu karijeru", kazao je Gold.
"Čekićari" u svojim redovima imaju četvoricu reprezentativaca - golmana Roberta Grina, Metjua Apsona, Karltona >> Pročitaj celu vest na sajtu Glas javnosti << Kola i najboljeg igrača Premijer lige u 2010. godini Skota Parkera.
Vest Hem se tri kola pre kraja Premijer lige nalazi na poslednjem mestu na tabeli, sa tri boda manje od "zone opstanka".





