Venger i 50 miliona vraćaju Kejna u Arsenal?

Izvor: RTS, 01.Apr.2015, 11:20   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Venger i 50 miliona vraćaju Kejna u Arsenal?

Menadžer Arsenala Arsen Venger spremio je 50 miliona funti za transfer fudbalera Totenhema Harija Kejna, prenosi "Dejli Ekspres".

Arsenal je spreman da 21-godišnjem napadaču rivalskog kluba ponudi nedeljnu platu od 100.000 funti i vrati ga u ekipu za koju je igrao u mlađim selekcijama.
Kako se navodi, francuski stručnjak je doneo odluku još u februaru posle meča protiv Totenhema u Premijer >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << ligi, kada je Kejn sa dva gola doneo trijumf svom timu od 2:1.
Kejn sa Dijegom Kostom deli prvo mesto na listi strelaca Premijer lige sa 19 golova, a posle odličnih partija debitovao je za A selekciju Engleske protiv Litvanije i postigao gol, dok je sinoć protiv Italije prvi put bio starter u nacionalnom timu.
Kejn je tokom karijere igrao za Lejton Orijent, Milvol, Norič i Lester.

Nastavak na RTS...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta RTS. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta RTS. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.