Veljković komandovao odbranom, Verder pobedio Hofenhajm

Izvor: B92, 07.Okt.2022, 22:34

Fudbaleri Verdera iz Bremena pobedili su Hofenhajm 2:1 u prvoj utakmici devetog kola Bundeslige.

Srpski reprezentativac Miloš Veljković odigrao je svih devedeset minuta za pobednički sastav, koji je ovom pobedom izbio na četvrto mesto sa 15 bodova.

Verder je do celog plena došao golovima Fulkruga u 18. i 86. minutu. Drugi pogodak napadač je postigao sa bele tačke, nakon čega je izbio na prvo mesto liste strelaca sa osam golova u devet utakmica.
Jedini gol za domaćina postigao je Dabur u 32. minutu.

Verder u narednom kolu čeka Majnc, dok Hofenhajm gostuje Šalkeu.