Izvor: Sportske.net, 25.Feb.2017, 19:03 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Veliki kiks Njukasla, Fulam se izvukao
Ekipa Rafaela Beniteza bi mogla da izgubi prvo mesto na tabeli nakon poslednje utakmice.
Njukasl je morao da dobije današnju utakmicu protiv Bristola, ali nije uspe u toj nameri.
Oni su doveli u pitanje prvo mesto na tabeli, pošto su odigrali samo 2:2 protiv ekipe koja se bori za opstanak.
Gosti su stigli u prednost od 2:0 golovima Vilbrahama i Koterila u 11. i 21. minutu meča, a domaći su uspeli nekako da stignu do izjednačenja preko Smita (autogol) i >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << Klarka.
Ipak, nisu uspeli da stignu do pobede do kraja utakmice.
Aleksandar Mitrović je odigrao čitav meč, ali je propustio par šansi, pa je došlo i do kritika navijača koji su ga čak nazivali i "prevarom", što možete i videti u tvitovima.
Naravno, srpski reprezentativac nikako ne treba da se osvrće na ove komentare, već da nastavi da radi naporno i mreže će se sigurno tresti u nastavku prvenstva.
Fulam nije uspeo da nastavi pobedonosnu seriju na gostovanju Kardifu, bilo je samo 2:2. Gosti sa "Krejven Kotidža" su stigli u prednost golom Johansena, ali je Zohore sa dva gola uspeo da preokrene rezultat.
Ipak, ekipi Slaviše Jokanovića koji je juče potpisao novi ugovor, bod donosi Kebano u 68. minutu meča.
Dreadful result going into the toughest 3 games of the Season. Perez and Mitrovic are absolutely shocking Footabllers. Garbage. #NUFC
— theballwinner.net (@TheBallWinner) February 25, 2017











