Velika pobeda Betisa nad Viljarealom – u 95. minutu

Izvor: B92, 13.Avg.2023, 22:21

Fudbaleri Betisa pobedili su kao gosti Viljareal rezultatom 2:1 meču prvog kola nove sezone La Lige.

Strelac pobedonosnog gola duboko u nadoknadi vremena bio je Brazilac Vilian Žoze.

Bivši fudbaler Vulverhemptona postigao je pogodak u trenutku kada je štoperica pokazivala 94,59 minut.

Brazilac je bio brži od sudijske pištaljke i, kako je vrlo brzo objavljeno, postigao je najkasniji gol za Betis u gostima u 21. veku.

Osim njega, pogodak >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << za goste iz Sevilje postigao je Kuenka u 61. minutu.

Bila je to najava preokreta koji se desio u drugom poluvremenu, nakon što je u prvom domaći tim, preko Peresa, došao do prednosti.