Vaterpolisti slomili otpor Kanade

Izvor: B92, 17.Jul.2013, 00:22   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Vaterpolisti slomili otpor Kanade

Vaterpolo reprezentacija Srbije pobedila je u Beogradu Kanadu sa 11:7 (1:1, 2:4, 3:1, 5:1) u drugom kolu turnira "Ćetiri nacije".

U reprezentacije Srbije istakli su se Vanja Udovičić, Dušan Mandić i Slobodan Nikić sa po dva gola, dok je kod gostiju Kudaba dao tri pogotka.

"Delfini" su na Otvorenom bazenu na Banjici otpor Kanade uspeli da slome tek u poslednjoj četvrtini, koju su dobili sa 5:1.

U prvoj utakmici dana Sjedinjene Americcke Države slavile >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << su protiv Kine sa 14:8 (2:2 5:1, 4:2, 3:3).

Srbija je tako protiv Kanade došla do druge pobede u isto toliko mečeva na pripremnom turniru pred Svetsko prvestvo u Barseloni. Na plivalištu na Banjici Srbija u sredu od 11.20 igra utakmicu trećeg kola protiv SAD, dok se od 10h sastaju Kina i Kanada.
Pogledaj vesti o: Vaterpolo

Nastavak na B92...



Povezane vesti

Srbija u finišu "potopila" Kanadu!

Izvor: Vesti-online.com, 17.Jul.2013

Vaterpolo reprezentacija Srbije pobedila je večeras u Beogradu Kanadu sa 11:7 (1:1, 2:4, 3:1, 5:1) u drugom kolu turnira "Četiri nacije"...Kanađani pružili žestok otpor: Vanja Udovičić  ..U reprezentaciji Srbije istakli su se Vanja Udovičić, Dušan Mandić i Slobodan Nikić sa po dva gola,...

Nastavak na Vesti-online.com...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.