Vanja ostao nesavladan – mirovale mreže u Torinu

Izvor: B92, 04.Feb.2024, 15:33

Fudbaleri Torina su remizirali sa Salernitanom na domaćem terenu (0:0), u okviru 23. kola Serije A.

Domaća ekipa je imala veće šanse za pobedu, ali su gosti uspeli da se odbrane.

Takođe, srpski reprezentativac Vanja Milinković-Savić je samo jednom morao da interveniše. Salernitana je uputila samo jedan udarac ka golu.

Utakmica u dosta lošem ritmu bez prave šanse na obe strane.

Najbolju šansu je imao Torino u trećem minutu nadoknade, ali >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << je pokušaj završio pored desne stative gola Giljerma Očoe.

Pritiskao je domaćin u završnici meča, ali nije uspeo da dođe do pogotka i sva tri boda. Pored Sanabrije, šansu je imao Duvan Zapata, minut kasnije ali nije bio precizan.

Pored Vanje, šansu je dobio i drugi srpski reprezentativac Ivan Ilić od 80. minuta. Zamenio je Samuela Ricija.

Torino je ostao na 10. mestu u italijanskom šampionatu sa 32 boda, dok je Salernitana poslednja sa 13 bodova.

"Bikovi" u narednom kolu gostuju Sasuolu u Ređo Emiliji, dok Salernitana dočekuje Empoli.