Valensija gubila do 86. minuta, pa pobedila

Izvor: B92, 05.Mar.2021, 23:58

Fudbaleri Valensije su rezultatom 2:1 savladali Viljareal u utakmici 26. kola španske LaLige.

Popularna "Žuta podmornica" je imala prednost tokom većeg dela susreta na Mestalji, ali je na kraju ipak poražena.

Strelac tog jedinog gola za Viljareal bio je Đerar Moreno u 40. minutu utakmice i to sa penala.

Verovali ili ne, Valensija je bila opasnija ekipa i ekipa koja je bila fokusirana na ofanzivu, ali nisu uspeli da probiju defanzivni bedem Viljareala, >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << tačnije, sve do 5 minuta pre kraja regularnog dela.

U 86. minutu je domaći tim dobio jedanaesterac i Soler ga je pretvorio u gol, pa je na semaforu stajalo 1:1.

Samo sedam minuta kasnije, Guedes postiže i drugi gol i donosi Valensiji potpuni preokret i pobedu rezultatom 2:1.