Izvor: UživoFudbal.com, 29.Apr.2015, 00:51   (ažurirano 02.Apr.2020.)

U prvom meču 33. kola Serije A Inter je u gostima savladao ekipu Udinezea. Nakon što je prvo poluvreme završeno rezultatom 0:0, a domaćin ostao bez jednog igrača na terenu, u nastavku igre „Neoazuri“ dolaze do vođstva. Strelac je bio Ikardi sa bele tačke. Samo dva minuta kasnije Antonio di Natale donosi radost domaćim navijačima, ali ubrzo Udineze ostaje bez još jednog igrača na terenu što koristi Lukas Podolski da postavi konačan rezultat Udineze – Inter 1:2. U narednom kolu Inter se sastaje sa Kjevom kod kuće, dok Udineze igra u gostima sa gradskim rivalom Veronom.

Nastavak na UživoFudbal.com...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta UživoFudbal.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta UživoFudbal.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.