Izvor: Vesti-online.com, 29.Mar.2017, 10:52 (ažurirano 02.Apr.2020.)
VIDEO: Srpski zet "zapalio" Čikago
Nekadašnji kapiten reprezentacije Nemačke Bastijan Švajnštajger doputovao je u Čikago sa suprugom Anom Ivanović, a na aerodromu je dočekan ovacijama nekoliko stotina simpatizera ovog američkog MLS tima.
Kao i svaki veliki sportista izašao u susret armiji fanova, strpljivo je pozirao i potpisivao autograme. Švajnštajger je ugovor sa Čikago Fajerom potpisao na godinu dana, a zaradiće 4,5 miliona dolara tokom 2017. godine.
Posle matičnog Bajerna, pre dve godine >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << je stigao u Mančester Junajted, ali se nije naigrao u dresu "đavola". Dolaskom Žozea Murinja postao je višak na "Old Trafordu", igrao samo na nekoliko mečeva FA kupa ove sezone, pa je odlazak bio neminovan.
U Čikagu će ga trenirati srpski stručnjak Veljko Paunović.
Nastavak na Vesti-online.com...










