VIDEO: Novica ujedinio navijače, vodio navijanje u Čairu

Izvor: B92, 19.Feb.2018, 01:01   (ažurirano 02.Apr.2020.)

VIDEO: Novica ujedinio navijače, vodio navijanje u Čairu

Kapiten Partizana Novica Veličković poveo je navijanje u niškoj dvorani Čair posle velike pobede u finalu Kupa Radivoja Koraća nad Crvenom zvezdom.

Partizan je bio bolji sa 81:75, a Veličković je ubacio 13 poena i neke od bitnih u trenucima kada je Zvezda smanjivala zaostatak od 20 poena iz prvog poluvremena.

Iako se u poslednje vreme govorilo o novim podelama navijača Partizana posle fudbalskog 156. derbija, sa Veličkovićem su u Čairu svi pevali uglas.
>> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << />
"Volim ga, k'o oka dva, borim se svaki dan za njega, za slavni klub svima znan, beogradski Partizan", pevao je Veličković.

MVP finala bio je Najdžel Vilijams-Gos koji je Zvezdi ubacio 23 poena i video je šta znači puna hala jednih i drugih navijača.

"Navijam sa svim svojim navijačima, volim Partizan, svi ga volimo i volim kad je puna hala naših navijača, to je to. Idem da slavim malo sa saigračima", rekao je posle utakmice Veličković novinarima.

Nastavak na B92...



Povezane vesti

Novica "ujedinitelj" - vodio navijanje

Izvor: Mondo, 19.Feb.2018

Kapiten košarkaša Partizana Novica Veličković poveo je navijanje sa obe frakcije Grobara posle osvajnja nacionalnog kupa u Nišu.

Nastavak na Mondo...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.