Izvor: Kurir, 10.Dec.2015, 10:45 (ažurirano 02.Apr.2020.)
(VIDEO) DALJE NEĆEŠ MOĆI: Strašna rampa Nemanje Bjelice protiv Lejkersa!
Košarkaši Minesote u izuzetno uzbudljivom meču savladali su Lejkerse posle dva produžetka 123:122, a srpski reprezentativac Nemanja Bjelica je uz šest postignutih poena imao i jednu spektakularnu rampu.
Košarkaš Lejkersa, Leri Nens Junior, je u jednom napadu krenuo na zakucavanje, a onda je usledila rampa Bjelice o kojoj bruji cela NBA liga
Najzaslužniji za pobedu Minesote bio je Kevin Martin sa 37 poena, dok je Tauns dodao 26 uz 14 skokova. U poraženom timu istakao se Rasel sa 23, Rendl je dodao 20 dok je Kobi Brajant ubacio 11 poena.
Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.





















