Izvor: UživoFudbal.com, 29.Apr.2015, 00:19   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Fudbaleri Jirgena Klopa pobedili su izabranike Pepea Gvardiole nakon boljeg izvođenja jedanesteraca u polufinalu Kupa Nemačke. Nakon regularnog dela igre rezultat je bio 1:1. U prvom poluvremenu domaćin Bajern iz Minhena je poveo u 30. minutu golom Roberta Levandovskog. Nastavk igre donosi poravnanje, Aubamejang je savladao Nojera u 75. minutu. U produžecima nije bilo golova i ako je Bajern bio brojčano nadmoćniji pošto je igrač Borusije >> Pročitaj celu vest na sajtu UživoFudbal.com << Kevin Kampl dobio drugi žuti karton. Nakon produžetaka pristupilo se izvođenju jedanesteraca, Bajernovi izvođači nisu uspeli da savladaju Langeraka iz čak četiri pokušaja, tako da su bila dovoljna samo dva pogotka u Nojerovoj mreži sa bele tačke da se Borusija Dortmund plasira u finale Kupa Nemačke, gde će se sastati sa boljim iz duela između Arminije i Volfsburga.

Nastavak na UživoFudbal.com...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta UživoFudbal.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta UživoFudbal.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.