Izvor: HotSport.rs, 20.Jun.2016, 19:23   (ažurirano 02.Apr.2020.)

VESTI SA ‘OSTRVA’: Totenhem doveo veliko pojačanje

Fudbaler Sautemptona Viktor Vanjama nalazi se pred transferom u Totenhem za 15 miliona evra, prenosi danas Skaj Sport.

Dva kluba dogovorila su uslove, a preostalo je samo da Vanjama prođe medicinska testiranja i zvanično potpiše četvorogodišnji ugovor.
Vanjama, koji igra na poziciji defanzivnog veznog, tokom karijere nastupao je za belgijski Beršot i Seltik, pre nego što je u julu 2013. stigao u Sautempton i tako postao prvi kenijski fudbaler koji je >> Pročitaj celu vest na sajtu HotSport.rs << zaigrao u Premijer ligi.
On je među “svecima” postao jedan od ključnih igrača, a do sada je upisao 92 nastupa i četiri gola.
Dres reprezentacije Kenije nosio je u 42 nastupa i postigao je četiri gola.
The post VESTI SA ‘OSTRVA’: Totenhem doveo veliko pojačanje appeared first on HotSport - Sportske vesti na jednom mestu i uvek na vreme.

Nastavak na HotSport.rs...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta HotSport.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta HotSport.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.