Union se ne predaje u borbi za titulu, tri boda protiv Ajtrahta VIDEO

Izvor: B92, 19.Mar.2023, 18:48

Fudbaleri Uniona ostvarili su veoma bitnu pobedu u 25. kolu Bundeslige.

Oni su pred svojim navijačima pobedili ekipu Ajtrahta iz Frankfurta i tako nastavili trku za titulu sa Bajernom i Borusijom Dortmund.

Nije bilo golova u prvom poluvremenu na stadionu u Berlinu, čak ni pravih prilika za golove.

Međutim, sve se promenilo u nastavku kada je Union veoma brzo, tačnije u 53. minutu stigao do prednosti.

Posle kornera najspretniji u gužvi bio je >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << Rani Kedira koji je sa metar, dva od gola poslao loptu u mrežu.

Sve je bilo rešeno kada je domaći tim uspeo da dođe do drugog gola, u 75. minutu.

Kevin Beren se sjajno izborio za loptu, dobio dva duela, a onda šutirao sa desetak metara iskosa sa leve strane.

Lopta je prošla kroz noge Kevina Trapa i završila u mreži za konačnih 2:0.