Ubijen bivši bokserski šampion Antonio Sermeno

Izvor: Blic, 26.Feb.2014, 00:56   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Ubijen bivši bokserski šampion Antonio Sermeno

Nekadašnji bokserski šampion sveta Antonio Sermeno ubijen je pošto je bio kidnapovan u svojoj zemlji Venecueli, saopštila je policija.

Sermeno je bio šampion u superbantam i pero kategoriji u verziji WBA tokom devedesetih godina. On je danas pronađen mrtav na putu u državi Miranda, a na telu je imao rane od vatrenog oružja.

Policija je saopštila da su Sermeno i njegovi rođaci oteti u ponedeljak uveče u istočnom Karakasu. Rođaci su uspeli da pobegnu kada su >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << kidnaperi stali da napune rezervoar, ali je bokser ostao zarobljen.

Sermeno je imao 44 godine. On se povukao 2006. godine, sa učinkom od 45 pobeda i sedam poraza.

Najčitanije SADA:

Nastavak na Blic...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.