UŽIVO: Orlovi drže priključak za Hrvatima

Izvor: Večernje novosti, 13.Jan.2020, 22:03   (ažurirano 02.Apr.2020.)

UŽIVO: "Orlovi" drže priključak za Hrvatima

Izabranici Nenada Peruničića utakmicom protiv Hrvatske završavaju učešće na kontinentalnom šampionatu Rukometna reprezentacija Srbije završava učešće na šampionatu Evrope.Izabranici Nenada Peruničića, posle poraza od Belorusije i Crne Gore ostali su bez šanse da se bore za prolazak u drugu fazu šampionata, pa će im poslednji meč na turniru protiv Hrvatske biti prilika da porave utisak i izbore častan oproštaj od takmičenja.Ni Hrvatima ovaj duel neće biti >> Pročitaj celu vest na sajtu Večernje novosti << previše rezultatski važan, s obzirom da su već osigurali maksimalan broj bodova koji može da se prenese u drugu rundu šampionata, pa je selektor Lino Červar nagovestio da će duel protiv “orlova” iskoristiti da razigra više igrača i što više sačuva nosioce igre.Dešavanja s meča Srbije i Hrvatske pratite iz minuta u minut u tekstualnom prenosu na sajtu “Novosti”.PRVO POLUVREMEUtakmica je počela. Posle sedam minuta igre rezultat je nerešen 2:2. Dobar otpor na otvaranju meča pružaju srpski rukometaši, a prve golove su postigli Nikolić i Radivojević. Hrvati se brzo odlepljuju, koriste nekoliko grešaka "orlova" i u 11. minutu dolaze do plus tri - 5:2. Srbija brzo hvata rezultatski priključak, "orlovi" koriste igrača više i prilaze na gol zaostatka (6:5), posle gola iz sedmerca Kukića i do izjednačenja - 6:6, 19. minut.

Nastavak na Večernje novosti...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Večernje novosti. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Večernje novosti. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.