UŽIVO: Argentina - Iran 0:0 (56. minut)! Odoleva bunker Iranaca

Izvor: Vesti-online.com, 21.Jun.2014, 20:13   (ažurirano 02.Apr.2020.)

UŽIVO: Argentina - Iran 0:0 (56. minut)! Odoleva "bunker" Iranaca

"Bunker" Iranaca i dalje odoleva Mesiju i drugovima.

Serhio Kun Aguero nije uspeo da prođe pored četvorice Iranaca

Da li je kritika Mesija urodilo plodom, tek selektor Argentinaca Alehandor Sabelja odlučio se za tim sa tri špica. Društvo Mesiju u napadu praviće Aguero i Iguain. Kormilar Iranaca Karlos Keiroš sigurno će da se opredeli za "bunker".

53. minut - Velika šansa za Iran. Gudžanehad šutira >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << glavom, ali Romero brani.

51. minut - Aguero kasni na centaršut. Argentinci napadaju, ali bez uspeha dosad.

50. minut - Pokušao je Zabaleta, ali pored gola.

46. minut - Počelo je drugo poluvreme.

45+2.minut - Kraj poluvremena. Iznenađujuće, bez golova.

45. minut - Prilika za Fernandeza, skočio je posle kornera, ali iznad gola.

42. minut - Prilika za Hoseinija posle kornera, ali malo pred gola. Iranci opasni posle prekida.

40. minut - Mesi i drugovi ne pronalaze ključ za odbranu Irana.

36. minut - Još jedan slobodan udarac za "gaučose" sa 30-ak metara. Mesi je centrirao, Garaj skočio, ali iznad gola.

33. minut - Šutira Mesi, ali slabo, iznad gola. Nema opasnosti po Hađiđija.

32. minut - Slobodan udarac za Argentinu sa 20 metara. Prilika za Mesija.

30. minut - Slaba igra Aregentine u prvih pola sata susreta.

24. minut - Prvi korner za Argentinu. Roho pokušava glavom, ali pored gola.

22. minut - Aguero šutira, ali je Hađiđi odbranio sjajnom paradom.

19. minut - Di Marija je pokušao sa 20 metara, ali preko gola.

17. minut - Prvi korner za Iran.

14. minut - Šansa za Iguaina, ali Hađiđi je odbranio. Povredio se golman Iranaca, ali ipak nastavlja meč.

12. minut - Argentina bez šanse u dosadašnjem toku utakmice.

9. minut  - Iranci su se opredelili za "bunker". Očekivano! Zasad, Argentinci nemaju rešenja.

6. minut - Aguero je bio u šesnaestercu Irana, ali nije se dobro snašao.

4. minut - Prvu priliku ima Iran iz prekida, ali Hoseini šutira pored gola.

1. minut - Utakmica je počela. Sudija na ovom meču je naš Milorad Mažić.

SASTAVI

ARGENTINA: Romero, Zabaleta, Fernandez, Garaj, Roho, Maskerano, Gago, Di Marija, Mesi, Aguero, Iguain.

IRAN: Hađiđi, Hoseini, Sedađi, Montazeri, Poladi, Nekunam, Tejmurian, Hajsafi, Dedžagah, Šureji, Gudžanehad.