Izvor: B92, 26.Nov.2007, 13:00 (ažurirano 02.Apr.2020.)
ULEB kup: Vrščane očekuje lak posao
Košarkaš vršačkog Hemofarma Vladan Vukosavljević ocenio je da je njegov tim favorit u meču četvrtog kola Grupe C ULEB kupa protiv holandskog Kapitalsa.
Centar Vrščana "Džo" Vukosavljević ocenio je da je naredni protivnik u ULEB kupu, koji je pretrpeo sva tri poraza do sada, nije ekipa koja uliva strahopoštovanje i da je tim koji je "dosta tanak u pozicionoj igri".
"Tim iz Holandije u proseku postiže nešto više od 60 poena po utakmici, a >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << trener koji ih vodi koristi malo igrača. Igra im se bazira na individualnim kvalitetima, igraju dosta divlje", rekao je Vukosavljević.
On je ocenio da će ishod utakmice isključivo zavisiti od njegovog tima, od ozbiljnosti i pristupa igri u odbrani.
"Sutrašnjom pobedom bićemo bliži konačnom cilju, plasmanu u drugu rundu takmičenja. Ali, očekuje nas još mnogo borbe", rekao je Vukosavljević.
Utakmica Hemofarm Štada-Kapitals Groningen igra se sutra u Centru "Milenijum" od 18 sati.










