U Notingem Forest stiglo pojačanje – i to iz Bajerna

Izvor: B92, 10.Jul.2022, 11:58

U Notingem Forest stiglo pojačanje – i to iz Bajerna

Engleski fudbaler Omar Ričards nastaviće karijeru u ekipi Notingem Foresta.

Ričards je sa Notingem Forestom potpisao četvorogodišnji ugovor, a Bajern iz Minhena je na ime obeštećenja dobio oko 12 miliona evra.

Ričards ima 24 godine i u Bajern je došao iz Redinga prošle godine. U dresu Bavaraca odigrao je 17 utakmica, osvojivši titulu u Bundesligi.

"Uzbuđen sam što se vraćam u Englesku, što dolazim u Notingem Forest u ovom trenutku", rekao je >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << Ričards.

Rekao je i da jedva čeka da se pridruži ekipi, a imao je i reči hvale za navijače.

"Igrao sam protiv Foresta u prošlosti i uvek su imali sjajnu podršku navijača. "Siti graund" je jedno izuzetno mesto koje sad mogu da zovem svojim domom. Jedva čekam da se pridružim ekipi i da počnem pripreme za narednu sezonu", poručio je Ričards.

Ričards je za Reding odigrao 104 utakmice pre odlaska u Nemačku i upisao je jedan nastup za reprezentaciju Engleske do 21 godine.

Što se Foresta tiče, ovo je njihovo peto pojačanje – posle Dina Hendersona, Muse Nijakatea, Đulijana Bjankonea i Taiva Avonija.

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, Twitter nalogu i uključite se u našu Viber zajednicu.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.