U MANIRU RASNIH ŠPICEVA: Srpski golman postao heroj grada - postigao gol u ŠESTOM MINUTU nadoknade (VIDEO)

Izvor: SrbijaDanas.com, 18.Sep.2023, 22:09

Svaka čast, Miloje.

Navijači švedskog Estera slave Miloja Prekovića. Srpski golman, nekadašnji čuvar mreže Voždovca, Inđije, OFK Beograda, digao je stadion na noge, jer je golom glavom u 96. minutu spasao Ester poraza kod kuće od Vasterasa – 2:2.

Preković je otišao na skok kod kornera, lopta ga je pronašla, a on manirom rasnog centarfora je poslao u mrežu.

- Ne znam odakle da počnem. Bila je lepa atmosfera danas. Ovo je moj prvi gol u karijeri. >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << Važan je zbog samopouzdanja što smo spasili bod. Hvala svima koji su nas podržavali na utakmici - rekao je Preković posle meča.

Östers målvakt Miloje Preković kvitterar för Östers IF i den 97:e minuten!!!! 🔵🔴 pic.twitter.com/e1x7C4PvNW