Tuča trenera na utakmici u Hrvatskoj VIDEO

Izvor: B92, 07.Maj.2022, 15:14

Na utakmici između juniorskih timova Gorice i Hadjuka došlo je do prekida zbog tuče.

Meč je prekinut u 58. minutu i prekid je trajao 12 minuta, a glavni učesnici ovog incidenta bili su treneri, Sven Raić koji trenira Goricu i trener golmana Hajduka Ivica Roguljić.

Do tuče je došlo kada je lopta naustila teren, usled čega je trener Gorice Sven Raić krenuo ka klupi hajduka da uzme rezevrnu loptu. Upravo tu loptu je trener golmana Hajfuka Roguljić bacio snažno >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << u telo Raića usled čega je došlo do tuče dvojice trenera.

"U prekidu igre gostujući pomoćni trener Ivica Roguljić snažno baca loptu u prdeo tela trenera Svena Raića te dolazi do fizičkog sukoba i obostraog udaranja rukama u predeo glave" navodi se u sudijskom zapisniku.

Crvene kartone dobili su vinovnici ovog incidenta, ali i glavni trener Hadjuka, Marijan Budimir koji je uskočio u tuču.

Utakmica je završena rezultatom 1:0 u korist Gorice, a pobednički gol postignut je već u petom minutu meča.