Totenhem odoleo u Votfordu, Dini promašio penal

Izvor: RTS, 18.Jan.2020, 16:55   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Fudbaleri Votforda i Totenhema odigrali su bez golova u prvoj utakmici 23. kola Premijer lige. Najbolju priliku na meču propustio je kapiten "stršljenova" u 70. minutu, kada mu je golman Gazaniga odbranio penal.
Votford je odličan domaćin, pet prethodnih mečeva na "Vikeridž roudu" nije doživeo poraz, a tradiciju je nastavio i protiv Totenhema odigravši 0:0.

Statistički gledano, ekipa iz >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << Londona je bila bolji tim. Ekipa Žozea Morinja imala je više loptu u svom posedu i uputila više udaraca ka golu protivnika.
Ipak, najbolju priliku na meču propustio je domaći tim u 70. minutu.
Fertongen je u svom kaznenom prostoru igrao rukom, sudija Oliver pokazao na belu tačku, ali je golman Totenhema Gazaniga odbranio penal kapitenu domaćih Troju Diniju.
Votford je trenutno 16. na tabeli Premijer lige sa 23 osvojena boda, dok je Totenhem sedmi sa 31.