Tosun u Evertonu za 25 miliona evra

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 28.Dec.2017, 19:37   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Tosun u Evertonu za 25 miliona evra

Turski fudbalski reprezentativac Dženk Tosun napustiće Bešiktaš i karijeru nastavlja u Evertonu u transferu vrednom 25 miliona evra, prenosi Gardijan.

Golgeter koji ima i nemačko državljanstvo postigao je ove sezone 13 golova, uključujući i četiri u Ligi šampiona, čime je bio jedan od najzaslužnijih za prvi istorijski plasman turskog kluba u osminu finala.

Tosun je u Bešiktaš stigao 2014. >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << godine iz Gazijantepa, dok je prethodno nastupao za Ajntraht iz Frankfurta čije je mlađe selekcije prošao.

Za reprezentaciju Turske odigrao je 24 utakmice i postigao osam golova.
Pogledaj vesti o: Fudbal

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.