Tores: Pedro bi se snašao u Premijer ligi

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 13.Avg.2015, 15:11   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Tores: Pedro bi se snašao u Premijer ligi

Španski fudbaler Fernadno Tores istakao je da bi se njegov nekadašnji saigrač iz reprezentacije Pedro, sjajno uklopio u Premijer ligu i da bi to bila prava odluka za nastavak karijere.

Prethodnih nedelja veliko interesovanje za fudbalera Barselone, koji pod vođstvom Luisa Enrikea ne dobija suviše prostora, pokazali su gradski rivali iz Mančestera - Junajted i Siti.

"On je dobar prijatelj i sjajan fudbaler. Ukoliko odluči da karijeru nastavi u Engleskoj, uveren >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << sam da će se odlično snaći. Ima veliku radnu etiku i sve ono što očekujete od igrača koji je toliko godina proveo u dresu Barselone. Mislim da će vrlo teško napustiti Barselonu, iako je najvažnije da budete u klubu u kojem će vam dati dosta prostora da igrate", izjavio je Tores za Dejli Miror.

Pedro je prošao mlađe selekcije Barselone, a za tim sa Nou Kampa debitovao je 2008. godine i do sada zabeležio 318 nastupa i 98 golova.

Sa katalonskim klubom pet puta je bio šampion Španije, četiri puta osvojio Superkup, uz tri Kupa Kralja, tri Lige Šampiona i tri SP za klubove.

Sa reprezentacijom Španije osvojio je Svetsko prvenstvo u Južnoj Africi 2010. godine, kao i Evropsko prvenstvo u Ukrajini i Poljskoj 2012. godine.

Za "crvenu furiju" upisao je 51 nastup uz 16 golova.

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...



Povezane vesti

Tores: Pedro idealan za Premijer ligu

Izvor: B92, 13.Avg.2015

Fernadno Tores istakao je da bi se njegov nekadašnji saigrač iz reprezentacije Pedro sjajno uklopio u Premijer ligu i da bi to bila prava odluka za njega...Prethodnih nedelja veliko interesovanje za fudbalera Barselone, koji pod vođstvom Luisa Enrikea ne dobija suviše prostora, pokazali su gradski...

Nastavak na B92...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.