Teves ide u penziju sledeće godine

Izvor: B92, 14.Maj.2018, 16:07   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Teves ide u penziju sledeće godine

Argentinski fudbaler Karlos Teves najavio je da će se povući pošto mu istekne ugovor sa Bokom Juniors na kraju sledeće godine.

Ovaj 34-godišnji napadač je naveo da neće postati trener ili funkcioner po penzionisanju jer je potrebno, kako je rekao, da se spremi za tako nešto.

Teves je ponikao u Boki, iz koje je 2005. otišao u brazilski Korintijans, da bi potom devet godina bio u Evropi gde je nastupao za Vest Hem, >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << Mančester junajted, Mančester siti i Juventus.

Vratio se u Boku 2015. i posle jedne sezone je otišao u kineski klub Šangaj Šanhua, koji je pre nekoliko meseci napustio da bi ponovo potpisao za matični tim.

"Ostaviću fudbal iza sebe kada mi istekne ugovor sa Bokom na kraju sledeće godine", rekao je Teves za argentinski Kanal 13.

Teves je u januaru došao u Boku, što mu je treći put da nastupa za voljeni klub.

"Svaki put kada sam odlazio iz Boke, nedostajao mi je klub. Ali, ovog puta neće biti isto. Neću otići u drugi tim, već ću se penzionisati u ovom dresu", istakao je Teves.
Pogledaj vesti o: Penzija

Nastavak na B92...



Povezane vesti

Teves ide u penziju

Izvor: Nezavisne Novine, 14.Maj.2018

Argentinski fudbaler Karlos Teves najavio je da će se povući pošto mu istekne ugovor sa Bokom Juniors na kraju sljedeće godine...Ovaj 34-godišnji napadač je naveo da neće postati trener ili funkcioner po penzionisanju jer je potrebno, kako je rekao, da se spremi za tako nešto...Teves je ponikao...

Nastavak na Nezavisne Novine...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.