Izvor: MozzartSport.com, 18.Maj.2021, 04:24

Tehničari još su mali, Orense se pomerio sa dna

Derbi začelja u Ekvadoru dobili gosti – 2:1
Lakše se diše u Mačali. Posle 12. kola ekvadorskog prvenstva Orense je uspeo da razduži fenjer.
Nešto je odjednom kliknulo u timu. Posle šest uzastopnih poraza, koji su ostavili zelene na dno tabele, usledile su dve spojene pobede. Druga, večeras u gostima protiv Teknika – 2:1.
I sada budućnost deluje svetlija, pronađeno je željeno svetlo na kraju tunela. Sada je Orense na samo dva boda od 13. mesta i mirne luke, u kojoj ne biju uragani kao kada si na dnu.
Posle mirnog prvog poluvremena, u kojem se nije bog zna šta dešavalo, gosti su poveli u 65. minutu preko Angula. Ostavila ga je odbrana Teknika potpuno samog u šesnaestercu,...