Izvor: Press, 06.Apr.2016, 11:49 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Tadić napušta Sautempton, neslaganje sa Kumanom
Ofanzivni vezista Sautemptona Dušan Tadić kaže da mu je lepo među 'Svecima', ali i da ne zna šta budućnost može da donese.
foto: b92.net
Njegov komentar dolazi posle pisanja 'Dejli mejla' prošle nedelje, u kom se navodi da nije zadovoljan načinom na koji Ronald Kuman vodi ekipu.
"Sve je u redu, sviđa mi se Sautempton, a imam i odlično komunikaciju sa navijačima. S druge strane, videćemo >> Pročitaj celu vest na sajtu Press << šta će biti na kraju sezone – to u fudbalu nikada ne možete da znate", kaže Tadić.
Bivši igrač Vojvodine, Groningena i Tventea odigrao je ove sezone 28 utakmica za tim sa 'Sent Merisa', postigavši pet pogodaka i upisavši sedam asistencija.
"Nikada ne možete da garantujete šta će biti u takvim situacijama, posebno jer imam još dve godine ugovora posle leta, ali mislim da je tako kada je bilo ko u pitanju, ne samo ja. Fudbal je takav – jednog dana ste ovde, a drugog tamo. Želeo bih da budem važan za tim, to je sve, ali i da budem u prilici da pomognem timu i pružim navijačima zadovoljstvo. Sve u svemu, trudiću se da budem maksimalno profesionalan i da pružim svoj maksimum", zaključuje Tadić.
BLIŽI SE KRAJ: Tadić napušta Sautempton?
Izvor: HotSport.rs, 06.Apr.2016
Bivši reprezentativac Srbije nezadovoljan je Ronaldom Kumanom.. . . Dušan Tadić nalazi se na putu da napusti Sautempton, javlja “Dejli mejl”, pozivajući se na Tadićevu izjavu:. – Sviđa mi se Sautempton, navijači su sjajni i razumemo se, ali videćemo, u fudbalu se nikad ne zna, rekao je...







