Izvor: SrbijaDanas.com, 25.Nov.2021, 14:57

TURNIR REGIONALNE LIGE: Mladost lak plen za Novi Beograd

Dominantna igra.
Vaterpolisti Novog Beograda savladali su Mladost Zagreb (19:5) u drugom kolu regionalne lige.
U prvoj četvrtini je već sve bilo rešeno, pošto su momci Vladimira Vujasinovića stekli prednost od 5:0 i podmlađeni tim Mladosti nije uspeo ozbiljnije da pripreti favorizovanom protivniku.
Na prvi gol Zagrepčani su čekali više od deset minuta, a barijeru koja je postavljena ispred gola Gojka Pijetlovića probio je Matijas Biljaka, jedan od retkih igrača iz zagrebačkog sastava koji ima iskustvo igranja utakmica na međunarodnoj sceni.
Čak deset igrača Novog Beograda upisalo se u listu strelaca - samo Nikola Jakšić nije zanjihao mrežu Mladosti. Nije ni pokušavao....