TSC NASTAVLJA DA TONE: Spasić obradovao Surduličane

Izvor: SrbijaDanas.com, 24.Nov.2021, 18:40

Zaostala utakmica desetog kola.

FK Radnik iz Surdilice savladao je na svom terenu TSC, rezultatom 2:1 u meču desetog kola Superlige.

Domaćin je poveo već u 18. minutu golom Miloša Spasića, ali je ubrzo ostao sa igračem manje posle isključenja Milovanovića šest minuta kasnije.

U 86. minutu je usledila prava bomba Spasića koji je sa ivice poslao loptu pod prečku.

Ipak, morali su domaći do kraja da strahuju, jer je Stefan Vukić iz jedne >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << gužve dobio povratnu i sa penala savladao Ranđelovića.

Klub iz Bačke Topole je ovim porazom nastavio sa lošim partijama i trenutno su na sedam mečeva bez pobede u domaćem šampionatu. Radnik je s druge strane upisao prvu pobedu još od utakmice sa Crvenom zvezdom (2:1).