TOBDŽIJE NE POPUŠTAJU: Arsenal siguran sa Lidsom (VIDEO)

Izvor: SrbijaDanas.com, 01.Apr.2023, 18:46

Rutinska pobeda.

Fudbaleri Arsenala savladali su Lids (4:1) u meču 29. kola Mozzart bet Superlige.

Tobdžije su tako nastavile da odličlno gaze u borbi za šampionsku titulu, sada su na plus osam u odnosu na drugoplasirani Mančester siti uz meč više.

Prednost timu Mikela Artete je doneo Gabrijel Žesus u 35. minutu. Ben Vajt je bio strelac drugog gola. Englez je to uradio na startu nastavka i odveo meč u "jednosmernu ulicu".

U 55. minutu još >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << jedan pogodak Žesusa, odlično se kretao Brazilac i iskoristio pas Trosara.

Gosti su u Kristensena uspeli da smanje rezultat, a poslednji gol na meču bilo je delo Granita Džake.