Izvor: Sportske.net, 20.Avg.2017, 15:24   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Svet bruji o sledećem Realovom "galaktikosu"! (video)

Na njega ste zaboravili?!

Brazilac Vinisijus Žunior je naredni Realov "galaktikos", pošto su ga Madriđani još zimus otkupili od Flamenga za 45 miliona evra i ostavili ga u tom klubu na pozajmici do narednog leta.

On je tek ušao u prvi tim Flamenga, pošto je rođen 2000. godine i tek je napunio 17.

Ipak, i pored toga, on briljira u dresu brazilskog kluba, pošto je postigao već tri pogotka za samo 158 minuta provedenih na terenu, odnosno postiže gol >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << na svakih 52 minuta.

Posebno je na sebe skrenuo pažnju poslednjim golom kojim je neodoljivo podsetio na svog sunarodnika, legendarnog Romarija.

Vinisijus Žunior je postigao oba pogotka u današnjoj pobedi nad Atletikom rezultatom 2:0.