Suspenzija zbog penala petom?

Izvor: B92, 19.Jul.2011, 20:15   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Suspenzija zbog penala petom?

Fudbaler UAE Trejab Avana koji je u prijateljskom meču sa Libanom, dao gol petom iz jedanaesterca, najverovatnije će biti kažnjen zbog nepoštovanja protivnika.

Avana je prilikom postizanja tog nesvakidašnjeg gola napravio mali zalet, ali se pre šuta okrenuo za 180 stepeni i desnom petom savladao golmana Libana koji je bio, blago rečeno, zatečen ovim potezom.

Na ovaj gest reagiovali su ogorčeno igrači Libana, ali i selektor tima UAE Srećko Katanec koji je Avanu udaljio >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << sa terena.

Menadžer selekcije UAE Rešid ocenio je da bi Avana zbog nepoštovanja i potcenjivanja protivnika trebalo da bude kažnjen.

"Ovo nije trebalo da se dogodi. Ne možemo da prihvatimo da se bilo ko u timu potcenjivački odnosi prema protivniku", rekao je Rešid

Inače, utakmica je završena pobedom tima UAE od 7:2.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.